R-, Stanisław August Poniatowski, Szeląg 1765 Toruń, T.4, rzadki
3-
Stan zachowania: 3-
Estymacje:
36 - 71 EUR
Ciemna patyna.
H-Cz R6, Plage 508. Tyszkiewicz 4mk.