Katalog aukcji kolekcji M. Frankiewicza (oryginał), Berlin 1930
dobry
Stan zachowania: dobry
F. Schlessinger, Sammlung des Herrn M. Frankiewicz in Posen Polnische Münzen und Medaillen, Berlin 1930 r. Oryginalny katalog aukcyjny kolekcji Frankiewicza, 957 pozycji, format A4, miękka oprawa, 50 stron tekstu, 19 tablic z fotografiami. Tablice zachowane wraz z oryginalnymi, pergaminowymi przekładkami. Poszukiwany katalog wyśmienitej kolekcji sprzedawanej w międzywojniu. Rzadko spotykany na rynku antykwarycznym oryginał.